رزرو بلیط قطار

در دهه‌های اخیر سفر به یکی از موارد جدایی‌ناپذیر از زندگی افراد تبدیل شده است. در میان وسایل نقلیه سفری، قطار یکی از گزینه‌های پر طرفدار بوده و هست. در این میان افرادی که خواهان لذت بردن از سفر هستند، بیش از بقیه ترجیح می‌دهند بلیط قطار رزرو کنند. شرکت‌های حمل و نقل ریلی نیز با فراهم کردم انواع خدمات و امکانات بیش از پیش در تکاپو برای انطباق با سلایق مشتریان هستند.

رزرو بلیط در تعطیلات

رزرو بلیط قطار در مواقع خاصی از سال اهمیت بیشتری دارد. برای مثال جهت سفر در طول تعطیلات نوروزی یا تعطیلات رسمی متوالی، باید بلیط خود را خیلی زودتر از موعد رزرو کنید و یا حتی خریداری کنید.
در این مقاله شما را به دانستن نکاتی درباره قطار و رزرو و خرید بلیط قطار دعوت می‌کنیم. برای رزرو بلیط می‌توانید مستقیماً به شرکت ریلی مورد نظر مراجعه کنید و یا اینکه با کمک تکنولوژی به آسانی در منزل این کار را انجام دهید. رزرو و خرید آنلاین بلیط قطار دارای مزایای خاص خود است.

خرید آنلاین بلیط قطار

امروزه پیشرفت تکنولوژی آنلاین زندگی را از بسیاری جهات راحت‌تر کره است. برای مثال برای رزرو و یا خرید بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس نیازی به مراجعه حضوری به پایانه‌ها نیست، بلکه می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به آسانی از طریق لپتاپ یا موبایل در خانه و در حالیکه روی تخت یا صندلی نشسته‌اید رزرو کنید.

مزایای رزرو و خرید آنلاین بلیط قطار

هنگام خرید یا رزرو آنلاین شما می‌توانید به آسانی تمام گزینه‌های پیش رو برای سفر مورد نظر را بررسی کنید. همچنین می‌توانید گزینه‌های مختلف را به لحاظ قیمت بلیط، ساعت حرکت و نوع قطار با هم مقایسه کنید و سپس هوشمندانه بلیطی را رزرو یا خرید کنید که به بهترین نحو با شرایط شما تطبیق دارد. برخی از انواع گزینه‌های قطارهای پیش رو عبارتند از قطار رجا، قطار فدک، قطار سفیر، قطار سبز، قطار غزال، قطار بنیاد، قطار مهتاب و قطار کوثر.

سایت‌های رزرو بلیط قطار

امروزه سایت‌های زیادی برای رزرو و خرید بلیط قطار وجود دارد که به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم:

مستر بلیط mrbilit

مستر بلیط وبسایت رزرو و خرید آنلاین بلیط قطار، اتوبوس، و هواپیما است. این وبسایت تمام گزینه‌های موجود زیرمجموعه‌های سه شرکت ریلی اصلی به نام‌های رجا، سفیر و فدک که منطبق با شرایط شما باشند را در اختیار شما قرار می‌دهد. هنگام رزرو بلیط از طریق این سامانه‌های آنلاین چنانچه قطار مورد نظر شما جای خالی نداشت، ذیگر نیازی به مراجعه حضوری برای حصول اطمینان نیست، زیرا قطعاً هنگام مراجعه حضوری برای خرید و رزرو بلیط هم همان جواب را دریافت می‌کنید.

وبسایت خرید و رزرو بلیط تیکبان tikban

در وبسایت تیکبان نیز امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمای داخلی، بلیط هواپیمای خارجی، بلیط قطار، و بلیط اتوبوس فراهم شده است. با خرید یا رزرو بلیط قطار خود از این وبسایت راحتی بیشتر را تجربه خواهید کرد.

وبسایت علی بابا alibaba

وبسایت علی بابا شاید معروف‌ترین سایت خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار و هواپیما باشد. با پر کردن گزینه‌های خواسته شده، به راحتی بهترین گزینه‌های انتخابی پیش رو برای شما نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید مناسب‌ترین مورد را انتخاب و بلیط را رزرو کنید.

وبسایت قاصدک ۲۴٫ ghasedak 24

امکان رزرو و خرید و پیگیری خرید بلیط قطار در سایت قاصدک ۲۴ نیز فراهم است. برای رزرو بلیط قطار در این سامانه، می‌توانید پس از تکمیل فیلدهای مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظر خود، لیستی کامل از بلیط های موجود را دریافت کنید و پس از بررسی و مقایسه به رزرو بلیط قطار بپردازید و پس از تائید کارشناسان فروش این سامانه بلیط قطار به آدرس ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

سایت پایانه payaneh.ir

امکان رزرو و خرید بلیط قطار در این سامانه نیز فراهم است، اما امکان استرداد بلیط مهیا نیست و چنانچه قصد استرداد بلیط را دارید بایستی همراه با نسخه چاپی بلیط به یکی از مراکز فروش بلیط مراجعه کنید.

سایت سفیرریل safirrail

با رزرو بلیط قطار از این سایت، نیازی به چاپ بلیط نخواهید داشت. بلکه می‌توانید با در دست داشتن کارت ملی به ایستگاه راه‌آهن مراجعه کنید و پرینت بلیط خود را تحویل بگیرید.

فدک ترینز داتکام fadaktrains.com

با مراجعه به این وبسایت، می‌توانید اطلاعات کاملی راجع به قطارهای پنج ستاره بدست بیاورید و با خیالی آسوده به رزرو بلیط مورد نظر خود بپردازید.

سایت شرکت رجا raja.ir

با مراجعه به این وبسایت می‌توانید بلیط خود را مستقیماً از سایت شرکت رجا رزرو و خرید کنید.

سایت سامتیک samtik

با مراجعه به این وبسایت امکان رزرو بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس برای شما مهیاست. این سایت از زیر مجموعه‌های شرکت حمل و نقل ساعی است. در وبسایت سامتیک می‌توانید به اطلاعات تمامی خطوط ریلی شرکت‌های قطار رجا و قطار فدک دسترسی داشته باشید. با چند کلیک ساده تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید و سپس با اطمینان و آسایش بلیط خود را رزرو و خرید کنید.
سایت‌های ذکر شده در بالا تنها تعدادی از سایت‌های موجود جهت خرید و رزرو بلیط قطار هستند. با رزرو، خرید و پیگیری آنلاین بلیط‌های خود تا اندازه زیادی می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. دیگر نیازی به انتظار در صف‌های طولانی شرکت‌های حمل و نقل و ترافیک نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دنبال کردن آخرین کارها و پروژه های من

>> <<